ایران فیلم

دانلود فیلم , ایران فیلم , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم رایگان , دانلود فیلم با لینک مستقیم , دانلود سریال , دانلود فیلم و سریال و انیمیشن جدید از ایران فیلم

بت 90
بت 90

حمایت مالی

به روز شده


پرداخت آنلاين وجه

در دنیا چنین صفحاتی به نام Donate شناخته می شوند و جهت دریافت حمایت مالی از سرویس ها، ارائه می گردند. مستقل از اینکه سرویس های سایت رایگان یا غیر رایگان باشد، قسمتی برای پرداخت Donate ( کمک مالی ) مرسوم است و به این ترتیب کسانی که هم وسع مالی دارند و هم احساسشان نسبت به حمایت مادی از آن سرویس ها مثبت است، اقدام به پرداخت حمایت مالی می کنند.

هدف ما از ایجاد چنین سایتی، معرفی و در دسترس قرار دادن جدیدترین فیلم های روز دنیا با انواع مختلف کیفیت ها و در حجم های مختلف می باشد. این کیفیت ها به صورت کاملا رایگان منتشر می‌شوند تا هر کسی که به اینترنت دسترسی داشته باشد، بتواند از آن‌ها استفاده کند و کاربران ایرانی نیز همانند سایر کاربران جهان بتوانند آن چیزی که لیاقت آن را دارند رو در دسترس داشته باشند. ولی تحقق این هدف هزینه هایی نیز دارد از جمله :

هزینه‌های فنی سایت، نگه داری و ارتقاء آن (نگهداری Server اختصاصی سریع و پرقدرت ) و وقتی که صرف نوشتن پست‌ها می‌شود (نوشتن یک پست با کیفیت ممکن است تا چند ساعت وقت یک نویسنده را بگیرد)، همگی نیازمند پول اند که بخشی از آن از طریق تبلیغات که بسیار اندک است و بخشی از طریق کمک‌های مالی شما تامین می‌شود.

مطمئناً شما با حمایت مالی از سایت، تأثیر به سزایی در :

– ارائه مطالب جدید و به روز
– ارائه کیفیت های با حجم بالا و مطابق با درخواست کاربران با لینک مستقیم و کاملا رایگان
– بازنگری در اهداف و شیوه های پیشبرد سایت
– بهبود سرویس ها و افزایش امکانات
– و از همه مهمتر، دلگرمی ما 

داشته اید. پرداخت شما برای ما بسیار مهم است و نه تنها ما بلکه سایر کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می نمایند، سپاسی ویژه از شما خواهند داشت.

جهت حمایت از ایران فیلم از فرم پرداخت بالا استفاده کنید !

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

Xبستن تبليغ
بت 90